Villa te koop in Benissa, Olta

5
3
259 m2
3.070 m2
925.000 €
Ref: VBS0574
 
 
CONTACTEER ONS NU
BESCHRIJVING
 

Villa met tennisbaan te koop in Calpe, in Partida Oltá, gelegen in een natuurlijke omgeving, op 4 Km van het stadscentrum van Calpe, dat de beste stranden van de Costa Blanca biedt, samen met allerlei faciliteiten en winkels, medische diensten en een breed scala aan recreatie- en eetgelegenheden. Deze villa in mediterrane stijl biedt een prachtig panoramisch uitzicht op de zee en de Peñón de Ifach (symbool van de Costa Blanca). U geniet de ganse dag van veel zon (Zuidoriëntatie) en van veel privacy en rust (doodlopende straat). Het is gelegen op een perceel van 3.070 m2 en heeft een totale bebouwde oppervlakte van 259 m2 verdeeld over 2 verdiepingen (2 onafhankelijke woningen), als volgt: op de bovenste verdieping hebben we het hoofdgebouw bestaande uit een inkomhal en gang, 2 slaapkamers (18 m2 + 14 m2), 1 badkamer en een woonkamer-eetkamer-keuken van 40 m2 (open concept), die overgaat in een glazen veranda van 14 m2 (met geïntegreerde open haard), die op zijn beurt aansluit op een buitenterras van 14 m2. Op de begane grond bevindt zich het gastenverblijf bestaande uit een inkomhal van 12 m2, 3 slaapkamers (16 m2 + 13 m2 + 8 m2), 1 badkamer, een wasruimte en een woonkamer-eetkamer-keuken van 15 m2 (open concept). Op deze verdieping bevindt zich het prachtige buitenterras met het 40 m2 grote zwembad en de ontspanningsruimtes. Deze villa beschikt over fantastische extra voorzieningen in de buitenlucht, zoals ruime terrassen verspreid over het terrein, een tennisbaan, een squashbaan, een gastenbadkamer en een sauna voor 6 personen. Deze mediterrane villa is in 2015 gerenoveerd en is door de jaren heen goed onderhouden. Momenteel verkeert de villa in goede staat. Het is voorzien van airconditioning (5 units, warm en koud) en centrale verwarming. Deze prachtige woning beschikt over voldoende parkeergelegenheid buiten voor meerdere voertuigen en een grote pergola voor één voertuig. De tuin is erg mooi en vraagt ​​weinig onderhoud (met automatisch irrigatiesysteem). Deze accommodatie onderscheidt zich door het prachtige uitzicht op zee, de buitenkenmerken, de rust en de privacy.

Voor meer informatie over deze woning, neem dan contact op met AREA Costa Blanca.

AREA Costa Blanca - uw makelaar voor onroerend goed te koop in Benissa - Costa Blanca - Spanje.

AREA Costa Blanca is er trots op een van de beste makelaars in onroerend goed aan de Costa Blanca te zijn.

Bij AREA Costa Blanca werken wij ernaar om u de beste service aan te bieden, bij het adviseren van klanten voor aan en verkoop van onroerend. We zijn een professioneel team met een lange en succesvolle ervaring in de sector en werken met enthousiasme en verantwoordelijkheid. Ons fundamenteel principe is een kwalitatieve dienstverlening en klanttevredenheid.

Onze ervaring en bereidwilligheid, uw garantie tot succes.

ALGEMEEN
 
  • Villa
  • Benissa
  • Olta
  • Naar de zee
  • 3.070 m2
  • 259 m2
  • 178 m2
  • 5
  • 3
  • Twee keukens
  • Zuid
FUNCTIES
 
  • Verwarming
  • Ja
  • Privé
  • Ja
  • Ja
  • Ja
  • Ja
  • Ja
 
 
 

CONTACTEER UW PERSOONLIJKE ADVISEUR

AREA Costa Blanca
Benissa – Calpe - Moraira – Altea - Jávea
 
 

PERFECTE PAND NIET GEVONDEN?

Wij sturen passende aanbiedingen!

 

VOLG ONS OP SOCIALE MEDIA

Deze site gebruikt cookies om u de beste gebruikerservaring te bieden. Als u doorgaat met browsen, geeft u uw toestemming en accepteert u ons cookiebeleid.

Ik ga akkoord Meer informatie